in , , ,

Antalya Balık Avı Turları Nehir Irmak Akarsu Alabalık Sazan Olta Balıkçılığı Fiyatları

Antalya balık avı turları alabalık sazan nehirde akarsuda olta ile balık avcılığı aktiviteleri fiyatları, en iyi nehirler dereler ırmaklar balık avı için en iyi akarsular, dağ açık hava doğa sporları merkezi fotoğrafları videoları tavsiyeler yorumlar.

Antalya ve çevresindeki derelerde akarsularda sazan / alabalık gibi balıkların hobi olarak avlanmasına yönelik aktiviteler etkinlikler düzenleyen bir doğa sporları firmasıyız.

Antalya bölgesi çıkışlı olta ile balık avı turlarını başta Köprüçay, Manavgat Irmağı, Alara Çayı, Dim Çayı, Aksu Çayı, Düden, Boğaçayı, Acısu, Sarısu çayı ırmaklarında yapıyoruz.
Antalya balık avı turlarına katılan katılımcıların hiç bir malzeme ve ekipman getirmesine gerek olmayıp olta takımı, yemler ve diğer tüm malzemeler tarafımızdan sağlanmaktadır.

Tutulan balıklar öğle yemeğinde mangal ve tavada kızartma şeklinde tüm grupça beraber bir şekilde tüketilmektedir. Hafta sonu ve hafta için şehrin kalabalıklığından ve iş stresinde uzaklaşıp ruhunuzu doğada dinlendirmek için yapılacak en iyi şeylerden birisi olta serpme ile akarsu balık avı turlarımıza katılıp harika bir gün geçirmektir.
Akarsu tatlısu balıkçılığı turlarında öğleden sonra isteyenler nehir üzerinde kano rafting aktivitelerine de katılabilmektedir.

Ücretsiz otellerden veya tatil yazlıklarından villalardan ulaşım servisi bulunan beldeler yerler ;
Antalya, Side, Gazipaşa, Manavgat, Alanya, Manavgat, Belek, Boğazkent, Kemer, Olimpos, Kaş, Demre, Kalkan, Patara, Fethiye, Ölüdeniz, Adrasan, Olimpos, Üçağız, Kekova, Toros Dağları, Türk Rivierası.

#antalyabalıkavı #antalyabalıkavıturları #antalyabalıkavıturu #antalyabalıkavcılığı #antalyaaktiviteler

https://www.antalya-outdoor.com

tarih: 2019-04-04 15:56:12

#fishing #balıkavı #oltabalık #rastgele #balıkçılık

Kaynak Link

Otomatik paylaşılmıştır. .

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

karadeniz balık avı

Balık Avı ve Teknikleri :)) BALIK AVI ADINA HER ŞEY BU KANALDA