in , ,

ÇİNEKOP SARIKANAT AVI (07 11 2019)ÇILGIN ÇİNEKOPLAR

Merhaba! Ben Tuncay. Kanalımda tatlı su ve tuzlu su balık avı ile ilgili, olta malzemelerinin tanıtımı, lrf kamışı ile ilgili test ve tanıtımları, jig, jig head, sahte yem ve kokulu yem test ve tanıtımlarını yapmaktayım. Ayrıca bu testler sırasında tuttuğumuz balıkların da videolarını çekmekteyim.

Bunların dışında yıllardır oluşturmuş olduğum kampçılıkla ilgili derlemiş olduğum kamp malzemelerinin tanıtımlarını, nerelerde kam yapılır, nerelerde altın bulunur ve nerelerde konaklanır bunları anlatmaktayım. Doğanın keyfine vararak sizlere duygularımı aktarmaktayım.

Mümkün mertebe eğlenceli videolar çekmeye gayret gösteriyorum. Bu süreç içerisinde çok amatör olduğumun farkındayım ve kendimi daha da geliştirmeye çalışıyorum. (İmkanlar doğrultusunda). Bana yorum yazan herkese elimden geldiği kadarıyla cevap vermeye gayret gösteriyorum. Kanalıma destek verebilirsiniz.

Bu ve bundan sonraki videolarımda araç tanıtımları, araçla ilgili tamir ve ipuçları, balıkçılık, camping, el işleme sanatları, cep telefonu ile çekilmiş amatör videolarımı, doğada altın aramada yaşadığımız komik anları, doğa ile iç içe olduğumuz anların videolarını paylaşacağım.

Kanalıma ve bana vermiş olduğunuz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.

tarih: 2019-11-08 15:07:42

#fishing #balıkavı #oltabalık #rastgele #balıkçılık

Kaynak Link

Otomatik paylaşılmıştır. .

What do you think?

Alanya shorjig yazılı avı Alanya sportif olta balıkçıları

Spearfishing Octopus & Fish Episode 20 / Zıpkınla Ahtapot ve Balık Avı 20. Bölüm