in

WD 40 ile Balık avlamaBütün dünya da balıkçılar WD 40 başarısını konuşuyor.Aslında bir temzilik ve yağlama malzemesi olan DW 40 Balıkların en sevdiği kokuya sahip.Başarılarınıza inanamayacaksıznız.Video Rusyada çekilmiş sadece düzenleme yapılmıştır.

Kaynak Link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Leave a Reply
  1. oraya heryerden bulacağın hamsi yi ezip koyarsan çok daha verimli netice alablirsin hemde suyu kirletmezsin türkler temizlik konusunda dünya liderliğini bırakmıyorlar melesef !!!!!!!!

  2. WD 40 ın ne kadar zehirli bir madde ve ağır metal içerdiğini biliyormuydunuz peki?Balık onunla bulaşmış birşeyi yediğinde bu balığı yiyenlerin bundan nasıl etkileneceği hakkında fikri olan var mı?

  3. Sazanın en sevdiği şey mısır solucan ama hamur yapıcaksanız vanilya hamur ve ayçeğirdeğini karıştırın bide geceden gidecekseniz avlandıgınız yeri küspeyle yemleyinki balıklar o bölgeye gelsin

  4. vay amk wd 40 ye zehirli dediniz ya helal size. lan dallamalar millet onu eklemlerine surup romatizma ve kireclenmeye karsi ilac yerine kullaniyor. tamamen balik yagindan yapilma dunyadaki ender buluslardan biridir. Bilgilerinize sunulur kus beyinliler

  5. wd 40 olsun,carpma olsun hamur olsun herkes balık yakalar.Önemli olan kurallara uygun bir sekilde saglicakla o baliği yakalayip saglikli bir sekilde servis edebilmektir.WD40 ın icinde zehirleyici gaz oldugunu bilmeyen bir cahil arkadasimizin cekmis oldugu video ile yanlis fikirlere kapilmayin.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0

Yorumlar

0 Yorumlar

#Balığa çıkacak arkadaşlar duyurulur…. Gece avı için #Floresanli (Neon Yesil…

Balık avı Sazan avı Olta ile sazan avı 5